Соціальна реабілітація для хворих на наркоманію та алкоголізм.

Українська Міжнародна Антинаркотична Асоціація

створена з метою лікування наркоманії та лікування алкоголізму, пропаганди здорового способу життя. Об’єднання засноване на принципах добровільності і рівності. В Асоціацію входять юридичні особи, чия діяльність пов’язана з боротьбою з наркоманією і пропагандою здорового способу життя.

Свою діяльність Міжнародна Антинаркотична Асоціація здійснює в тісній співпраці з органами державної влади, ВБНОН, громадськими організаціями та експертним співтовариством.

Посилання на сторінку об’єднання https://maaua.com/

Головний напрямок роботи Асоціації

Програма соціальної реабілітації для хворих на наркоманію та алкоголізм. За час існування асоціації було відкрито понад 50 центрів соціальної реабілітації для алко- та наркозалежних людей в Україні. Програма соціальної реабілітації Фонду заснована на відновленні біо-психо-соціо-духовної моделі людини і є унікальною на сьогоднішній день.

Програма включає в себе розвиток світських і православних центрів реабілітації, медичне обслуговування, а також подальшу ефективну програму ресоціалізації. У центри соціальної реабілітації звертаються на сьогоднішній день сотні людей, які бажають отримати підтримку або пройти повний курс відновлення особистості в цілому.

Другий, за значимістю програмою – є спортивний, оздоровчий психотерапевтичний табір для алко- та наркозалежної молоді, який проводиться щорічно взимку і влітку. У таборі беруть участь регіональні лідери Асоціації, учасники реабілітаційних програм, представники дружніх громадських об’єднань, священики Православної Церкви, а також відомі спортсмени, актори, режисери, які орієнтують хлопців на ведення активного здорового способу життя, що виключає споживання будь-яких психоактивних речовин.

З кожним роком табір привертає все більшу кількість не тільки молоді, а й фахівців з сфери психіатрії та наркології, психотерапії, психології, а також тих, хто займається розвитком молодіжного волонтерського руху в Україні. Назва проектів: Організація спортивно-терапевтичного табору для нарко та алкозалежної молоді «Незалежній країні – Незалежна молодь».

 

 

21.06.24


DesignFox © 2015