Жахливі помилки під час чищення зубів.

Поради стоматологів, як правильно доглядати за ротовою порожниною.

Кожна людина, яка піклується про здоров'я своїх зубів, має 2 рази на рік відвідувати стоматолога. А щоб лікар похвалив вас за ідеальний стан зубів, ви повинні ретельно стежити за гігієною ротової порожнини. У цій статті ми розповімо вам про найпоширеніші помилки, яких ви можете допускати при чищенні зубів.

Ви неправильно вибираєте щітку

При виборі щіток багато хто з нас довіряють рекламі. Маркетингові штучки діють безвідмовно. Споживачі вважають, що такі щітки справляються з очищенням зубів краще за інших. Однак це не так. Насправді, зубну щітку потрібно вибирати виходячи з індивідуальних особливостей ясен і зубів. Звертати увагу потрібно на довжину ручки щітки, величину головки і жорсткість щетини. З вибором вам допоможе стоматолог, який порадить оптимальні параметри зубної щітки.

Ви недостатньо часу приділяєте чищенні зубів

Лікарі рекомендують чистити зуби мінімум 2 хвилини. Для того щоб на зубах не утворювався шар нальоту, чистити зуби рекомендується 2 рази на день, а ще краще – 3 рази в день. В той же час не треба впадати в крайнощі. Часто чистити зуби також не можна. В такому випадку ви дратуєте десни і руйнуєте емаль зубів. Якщо чистити зуби вправо-вліво,тобто по горизонталі,то ми,образно кажучи," замітаємо " сміття в кути. Коли ж ми чистимо по вертикалі, то евакуюємо залишки їжі і зубний наліт з поверхні зубів.

Ви неправильно чистите зуби

"Існує два методу чищення зубів: правильний і неправильний". Так жартують стоматологи, розповідаючи своїм пацієнтам, як правильно чистити зуби, щоб підтримувати гігієну ротової порожнини. Правильно чистити зуби потрібно так:

  • Починаємо чистку з зовнішньої поверхні корінних зубів. Тримаємо щітку під кутом 45 градусів. Зовнішню частину зубів потрібно очищати вертикальними рухами.
  • Жувальну поверхню зубів потрібно очищати круговими або горизонтальними рухами.

Користуйтеся зубною ниткою.

Полощіть ротову порожнину після кожного прийому їжі.

Ви неправильно доглядаєте за зубною щіткою

Поширена помилка – недостатнє промивання зубної щітки. Коли ви чистите зуби, то частинки накипу осідають на зубній щітці, тому її потрібно добре промивати. В іншому випадку на зубній щітці будуть розмножуватися бактерії, і при наступній чищенні зубів вони знову потраплять у ротову порожнину.

Міняти зубну щітку потрібно мінімум 1 раз кожні 2,5 – 3 місяці. Якщо ви занедужали ангіною, то після одужання вам слід обов'язково поміняти щітку, оскільки бактерії, що викликають ангіну, можуть залишатися на зубній щітці, та існує ймовірність повторного зараження. Також щітку потрібно міняти кожного разу, як ви помічаєте на ній деформації.

Джерело: УкрМедіа


DesignFox © 2015